• Telefon : +90 312 385 89 26
  • Fax : +90 312 385 89 27
  • info@ritim.com.tr

Aşık Taşı

Aşık Taşi, ülkemizde sıklıkla kullanılan kilitli parke modelidir. Birbirini tamamen sabitleyen köşe yapıları ile sağlamlığından ve görünümünden hiçbir şey kaybetmeden çok değişik mekanlarda yıllarca kullanılabilir. Yoğun araç trafiğinin olduğu yollar, otoparklar, kaldırımlar özellikle park ve bahçe düzenlemelerinin vazgeçilmeyen modellerdendir. Çok çeşitli renk alternatiflerinin bulunduğu Aşık taşı 6 cm ve 8 cm olmak üzere iki farklı kalınlıkta üretilmektedir.

Elips Taşı

Geniş dalgalı desen yapısıyla park, bahçe yol ve kaldırım düzenlemelerinde; özellikle sınır belirleyici ve yönlendirici olarak kullanılır. En şık kilit sistemli parke modellerinden olan Elips taşı, kaldırım ve otopark uygulamalarında farklı bir estetik oluşturur. Değişik renk alternatifleri ve uygulama şekilleriyle canlı mekanlar yaratır. 6 cm ve 8 cm olmak üzere iki farklı kalınlıkta üretilmektedir.

S Taşı

S taşı sık dalgalı köşe yapısıyla sorunsuz bir kilitlenme sağladığı için, yoğun araç trafiğinin olduğu yollarda bile yıllarca sağlamlığını ve estetiğini koruyabilir. Park, bahçe ve çevre mizanpajlarında da değişik tasarım uygulamalarıyla, zevkinize göre mekanlar oluşturabilir. Çeşitli renk alternatiflerinin olduğu S taşı 8 cm. kalınlığında üretilmektedir.

Baklava Taşı

En ilgi çekici modellerimizdendir. Baklava kilitli parke taşı değişik renk kombinasyonlarıyla farklı desenler oluşturur. Bir küp görüntüsü veren bu taş, farklı bakış açılarıyla, yapraklı bir çiçek görüntüsü de verir. Özellikle park, meydan ve bahçe düzenlemelerinde, hatta otoparklarda tercih edilen bu model; 8 cm kalınlığında beyaz, gri, pembe, kırmızı ve sarı renklerde üretilmektedir.

Dikdörtgen Taşı

Uygulanan en eski kilitli parke modellerindendir dikdörtgen parkeler. Klasik çizgileri, alternatif renkleriyle birleştirildiğinde en estetik, en modern desenleri oluşturmak mümkündür. 10x20 cm ebadındaki bu taş, 8 cm kalınlığında üretilmektedir.

Çim Taşı

Yeşil alanlarımızın daha fazla yok olmaması maksadıyla tasarlanan ve üretilen modellerimizdendir. daha çok otopark düzenlemelerinde uygulanır. Delikli yapısı sayesinde toprağın nefes almasını sağlar. Üst yapısının düzgün olması sebebiyle uzayan çimlerin bakımı da kolaylıkla sağlanabilmektedir. Kırmızı ve gri renklerde üretilen bu taş 50x60x9 cm ebatlarındadır.

ÜRÜNLERE GERİ DÖN
  • Tel: : +90 312 385 89 26 -
    Fax : +90 312 385 89 27

  • Atisan Sanayi Sitesi 1568 Cad. No:28
    Ostim / ANKARA

© Copyright 2017 Ritim Yapı Malzemeleri